icon

KETC (Kyiv Engineering Team Competition)

19 – 20 травня у Бібліотеці КПІ відбувся Київський Інженерний Командний Конкурс — KETC 2018!

Конкурс складався з 3 частин : навчальної, практичної та презентаційної.
Під час навчальної частини проводились корисні майстер-класи з різних STEM-напрямів, які потім учасники застосовували під час практичної роботи.
Практична частина активізувала учасників: здобуті STEM навички, фантазія та інженерний підхід знадобилися для розробки командних проектів — створити механізм, який можна використовувати в агросфері та за допомогою якого можна розмістити 3 предмети по трьом лункам для учнів 8-9 класів. Учням 5-7 класів потрібно було розробити пристрій, за допомогою якого можна підняти 5 предметів на платформу, що знаходилась на певній висоті.

В свою чергу, презентаційна частина конкурсу задіяла усю харизму, риторику та майстерство презентувати проекти учасників – члени журі високо оцінили вміння подати себе та свою розробку.
Трохи статистики, яку ми збирали до, під час та після конкурсу: було подано та розглянуто тестове завдання від 30 команд, з яких організатори відібрали 21 команду для участі в очному етапі — 10 команд 5-7 класів та 11 команд серед учнів 8-9 класів.

screenshot

У ІІ етапі конкурсу взяли участь 75 учасників

Кожній команді було надано ментора, яких загалом було 23 студенти.
10 годин
кропіткої праці над проектами та 3 години захисту проектів
2 команди переможців у кожній з вікових категорій.
А також море емоцій та вражень за ці 2 шалені дні!

Ми дуже вдячні менторам та організаторам – студентам різних ВНЗ, більшість з яких з Механіко-машинобудівного інституту та Фізико-технічного інституту НТУУ КПІ ім. І. Сікорського. Їх злагоджена робота, власна мотивація та бажання допомагати командам дали змогу школярам провести час з величезною користю.
Конкурс відбувся завдяки спонсорам та партнерам: Diacom Group, Everest, Progresstech, Fischertechnik, Моршинська, Kyiv Mini Maker Faire, Makeblock, ERC, MOYO.

У кожній з вікових груп було визначено команди-переможці, які завдяки своїм знанням, умінням, розробленим проектам та командній роботі, здобули перемогу на конкурсі, за що отримали цінні подарунки.

Перемогу у молодшій віковій групі отримали: Опачанський Данило, Полоков Кирило, Коваленко Володимир, Прохватило Євгенія, Оксенчук Дмитро, Шелестов Артем та Лавренюк Олександр.

У старшій віковій групі — Дідур Алла, Дідур Володимир, Кірін Олег, Новік Софія, Санжаровська Софія, Анохіна Вероніка, Зарицький Петро та Засєдка Олексій. Вітаємо переможців!

Фото з конкурсу можна переглянути на сторінці в Facebook: facebook.com

Очікуйте на наступні інженерні командні конкурси — ETC і слідкуйте за інформацією на сайті та Facebook-сторінці.