icon

KETC (Kyiv Engineering Team Competition)

19-20 травня відбудеться KETC серед учнів 5-9 класів загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів м. Києва

Навчаєшся у 5-9 класі? Хочеш створити проект власноруч? Шукай однодумців та реєструйся на KETC (Kyiv Engineering Team Competition). Отримай унікальну можливість відвідати майстер-класи з різних STEM-напрямів від професіоналів; застосувати свої знання, ідеї та креативність у вирішенні глобальних проблем; навчитись працювати у команді, представляти проект, та розробляти дивовижні речі з обмеженої кількості матеріалів, а також знайти нових друзів та весело провести час.

Завдання І етапу конкурсу:

2. Для команд учасників 5-7 класів:

“Уявіть, що Ви можете перетворитись у будь-якого вченого.

Дайте відповіді на наступні запитання: Хто б це був? Чому? Які б винаходи Ви зробили? Як вони вплинули на людство? Як би Ви вдосконалили один з винаходів, використовуючи: папір, воду, олівці, фарби та олію?”

3. Для команд учасників 8-9 класів:

а) Для команди: уявіть, що один з Вас - Ілон Маск, а інші - його ліпші друзі. Розподіліть ролі самостійно. Для учасників без команди: уявіть, що Ви - Ілон Маск.

Дайте відповіді на наступні запитання: Якими навичками Ви володієте? Який проект Ви б зробили, маючи ресурси, якими володієте? Яка роль Вашої особи у розвитку технологій?

б) Створіть модель машини майбутнього. Які її основні характеристики? Як вона виглядає? У якій країні її розробили? Чому?”

Оформлення завдань І етапу:

1. У вигляді презентації:

 • Дозволені формати: .ppt, .pptx, .pdf.
 • Кількість слайдів не повинна перевищувати 10.

2. У вигляді текстового документу:

 • Дозволені формати: .doc, .docx, .pdf.
 • Обсяг - не більше двох сторінок. Шрифт - Arial, розмір - 14, міжрядковий інтервал - 1,5.

Критерії оцінювання:

 1. Відповідність темі *
 2. Залучення усіх членів команди *
 3. Відповіді на всі запитання (50)
 4. Креативність (20)
 5. Аргументованість відповідей (10)
 6. Доступність інформації (15)
 7. Візуальне оформлення (10)
 8. Використання порівняльних характеристик (15)
 9. Практична частина (30)

Максимальна кількість балів - 150
* - обов’язковий критерій

Щоб зареєструватись на KETC, потрібно:

 1. Навчатись у 5-9 класі
 2. Виконати завдання І етапу
 3. Команда може складатись з трьох або чотирьох осіб. Учасники 5-9 класів, за відсутності команди, можуть реєструватись особисто, надіславши самостійно виконане завдання. Команду реєструє капітан, якщо він старший 14 років, в інших випадках реєстрацію має заповнювати хтось з дорослих: батьки або вчитель. Команда надсилає одне спільно виконане завдання усіма учасниками команди. Якщо у вирішенні завдання не буде вказано особистий вклад кожного з учасників команди - ці роботи не будуть розглядатись!
 4. Заархівувати виконане завдання у вигляді презентації або текстового документу (допускаються формати: .doc, .docx, .ppt, .pptx, .pdf) назвавши архів ім’ям та прізвищем капітана команди (наприклад, Іван_Іванов.zip). Допускаються формати архівів: .zip, .rar.
 5. Відкрити реєстраційну форму, заповнити її. У поле “пробне завданя” вставити посилання на архів. Натиснути “Зареєструватись на KETC”.
 6. Реєстрація триває до 10 травня 2018 року
 7. Організатори за результатами завдань І етапу оберуть найкращі команди та самостійно сформують команди з учасників, які реєструвались без команди.
 8. Результати про проходження до наступного (ІІ) етапу конкурсу прийдуть на вказану при реєстрації електронну адресу до 15 травня 2018 року.

Результати І етапу KETC 2018

Хочеш стати волонтером на КЕТС?

Для учнів 10-11 класів та студентів ВНЗ є можливість стати волонтерами на KETC. Якщо Ви хочете бути волонтером, заповніть реєстраційну форму. До 13 травня організатори відберуть кращих, та надішлють Вам на вказану електронну адресу відповідь.
Якщо є запитання щодо волонтерства на КЕТС, звертайтесь на емейл volunteer@ietc.com.ua

З будь-яких питань щодо участі у Конкурсі звертайтесь до менеджера проекту Антона Танчинця, ask@ietc.com.ua, +380 (097) 905 32 88