icon

Як зібрати команду?

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зібрати команду. Команда повинна складатись з трьох або чотирьох учасників, які належать одній і тій самій віковій групі: 5-7 класи або 8-9 класи.
Якщо ти навчаєшся у 5-9 класах і не маєш команди, то ти можеш виконати тестове завдання і організатори самостійно сформують команду з учасників, які найкраще виконали завдання І етапу конкурсу. Якщо в тебе є команда, то під час реєстрації потрібно завантажити спільно виконане всіма учасниками команди завдання І етапу.

Перед тим, як зібрати команду, тобі стануть в нагоді наступні поради:

image

1. Уяви свою команду: з якими людьми ти б хотів працювати? Пам’ятай: твоя команда — твоя сім’я. Не тільки ти повинен мати гарні відносини з учасниками команди, а й вони між собою. Уявив свою ідеальну команду? Чудово! Якщо ж хтось з твоїх друзів/знайомих не хоче брати участь — не засмучуйся: у твоєму класі, школі, оточенні обов’язково знайдуться охочі. Лишень запитай їх й обов’язково з’явиться той, хто захоче розділити всі перемоги та невдачі. Також ти завжди можеш запросити незнайому людину або ж ту, з якою ти давно хочеш почати спілкуватись, адже конкурс — це прекрасна нагода!

image

2. Залучи своїх друзів: якщо ти знайшов хоча б одного учасника і більше не знаєш кого запросити — спитай у нього, чи має він знайомих, які б хотіли приєднатись до Вашої команди. Так, це може зайняти деякий час, але не засмучуйся, у тебе все вийде!

image

3. Організуйте спільні зустрічі: як тільки ти збереш свою команду, то зустріньтесь разом в одному місці. Це може бути бібліотека, кафе, у когось удома або поспілкуйтесь у Skype чи Discord. Обов’язково розкажи батьками, вони можуть запропонувати непогані ідеї для місця зустрічі, та отримай їх дозвіл на участь у конкурсі. Учасники твоєї команди також повинні це зробити.

image

4. Познайомтесь та обговоріть виконання завдання І етапу: під час першої зустрічі можете зіграти в щось або ж одразу приступати до першого завдання. Найголовніше: не забувати, що ви одне ціле і потрібно прислухатись до кожного.

image

5. Виконайте разом завдання І етапу конкурсу: випишіть всі ідеї, оберіть найкращу або поєднайте декілька. Це Ваш шанс проявити свою креативність та навички кожного з учасників. Намагайтесь якомога ширше розкрити тему завдання та можливості вирішення. Пам’ятайте, дуже важливим критерієм відбору є залучення кожного учасника команди до вирішення завдання.

image

6. Мерщій реєструйте команду: на головній сторінці сайту конкурсу http://ietc.com.ua натисни на кнопку “Зареєструвати команду” на найближчий відкритий конкурс або у розділі “Події” натисни на конкурс і на сторінці ти знайдеш кнопку “Зареєструвати команду”.

image

7. Не забувайте перевірити дедлайн: на сторінці конкурсу вказаний кінцевий термін реєстрації. Поспішіть, щоб не втратити свою можливість!

Робота у команді вимагає зусиль. Обговорюйте всі ідеї разом та розподіляйте задачі. Нехай кожен виконує те, у чому він впевнений або ж те, чому хоче навчитись. Робота в команді завжди принесе більше результатів, ніж поодинці.

Можливо, працювати в команді тобі здасться важко, проте за впевненістю та силою завжди не одна спроба. Підтримуй дружні відносини та поважай кожного члена команди. Розподіліть всі труднощі, а не тільки перемоги разом. І ми впевнені — у Вас все вийде!