icon

Чи можна самостійно навчитись програмувати?

Звичайно так! Програмувати — це весело, цікаво та захоплююче. Проте, щоб насолодитись цим процесом, потрібно багато та постійно працювати. Та з часом, створюючи додаток, сайт або маленьку програму, ти станеш більш упевнений у собі.

Ти напевно чув про таких видатних людей як Стів Джобс, Марк Цукерберг та Павло Дуров. Вони досягли своїх вершин завдяки наполегливості та постійному бажанню удосконалювати себе.

Що ж робити?

image Почни: поцікався, може хтось з твоїх друзів уже займається програмуванням та приєднайся до нього або ж знайди когось із знайомих та навчайтесь разом. Працювати з друзями завжди веселіше!

Учись: зараз існує безліч онлайн курсів чи матеріалів в Інтернеті. Ти можеш знайти безліч статей за запитами : “Як почати програмувати?” , “Яку мову обрати?” та за багатьма іншими. На платформі Prometheus, Coursera, Edx та інших. Програмування потребує також знання англійської мови. Більшість ресурсів доступні саме нею, тим паче при влаштуванні на работу вона збільшує шанси отримати бажану посаду.

image Не забувай про практику: візьми собі за звичку кожен вечір писати хоча б щось. Згодом це стане тобі настільки необхідним, що ти не зможеш без цього.

Читай: світ рухається, рухайся й ти — читай цікаві та нові книжки або ж статті на сайтах, наприклад: Habrahabr.

Шукай: безліч можливостей існує, головне шукати їх. Набравшись знань можеш брати участь в різноманітних конкурсах. IntelTehno, IntelEco будуть чекати тебе та твої проекти.

Використовуючи ці поради у своєму навчанні ти наберешся досвіду та друзів. Тепер все буде набагато легше. Учись й ти обов’язково досягнеш поставлених цілей!